Biomechanics Group (Estonia)
1. Merlin Klemm 2004    TRI U13-14 GIRLS (2004-2005) DMT U13-14 GIRLS (2004-2005)
2. Krete Kaasik 2000    TRI OPEN LADIES ( -2001)
3. Arabel Pedoson 2009    TRI U12 GIRLS (2006-2011 ) DMT U12 GIRLS (2006-2011 )
4. Kaarel R?isa 2004    TRI U13-14 BOYS (2004-2005) DMT U13-14 BOYS (2004-2005)
5. Keitlyn-Merit Sepp 2003    TRI JUNIOR GIRLS (2001-2005) DMT JUNIOR GIRLS (2001-2005)
6. Karl Oskar Vedler 2002    TRI JUNIOR BOYS (2001-2005)
BJC Daugmale (LATVIA)
1. Kirils Cehnijs 2009    TRI U12 BOYS (2006-2011 )
2. Angelina Gavarane 2007    TRI U12 GIRLS (2006-2011 )
3. Jekaterina Lakse 2005    TRI U13-14 GIRLS (2004-2005)
4. Eriks Lapins 2008    TRI U12 BOYS (2006-2011 )
5. Veronika Morozova 2008    TRI U12 GIRLS (2006-2011 )
6. Sofija Ostrovska 2006    TRI U12 GIRLS (2006-2011 )
7. Artemijs Semjonovs 2007    TRI U12 BOYS (2006-2011 )
8. Aleksandra Veselova 2003    TRI U15-16 GIRLS (2002-2003)
Haslev TT (Danmark)
1. Julius Andersen 2004    TRI U13-14 BOYS (2004-2005)
2. Rebekka Andersen 2004    TRI U13-14 GIRLS (2004-2005)
3. Christian Andersen 1991    TRI OPEN MEN ( -2001)
4. Tobias Bialas 2004    TRI U13-14 BOYS (2004-2005)
5. Magnus Bruus 2004    TRI U13-14 BOYS (2004-2005)
6. Joah Cheung 2001    TRI JUNIOR BOYS (2001-2005)
7. Lucas Cheung 2000    TRI OPEN MEN ( -2001)
8. Sofie Eck 2004    TRI U13-14 GIRLS (2004-2005)
9. Ann-Sofie Gstrein 2003    TRI U15-16 GIRLS (2002-2003)
10. Freya Guillaume 2000    TRI OPEN LADIES ( -2001)
11. Malte Jensen 2006    TRI U12 BOYS (2006-2011 )
12. Katrine Jeppesen 2006    TRI U12 GIRLS (2006-2011 )
13. Benjamin Kj?r 1998     TRI OPEN MEN ( -2001)
14. Emmelie Laugesen 2002    TRI U15-16 GIRLS (2002-2003)
15. Nikolaj Laursen 2005    TRI U13-14 BOYS (2004-2005)
16. Alexander Lundgren 2002    TRI U15-16 BOYS (2002-2003)
17. Mikkel Malling 2003    TRI U15-16 BOYS (2002-2003)
18. Frederik Muusmann 2003    TRI U15-16 BOYS (2002-2003)
19. Patrick Nyboe 2006    TRI U12 BOYS (2006-2011 )
20. Xenia Overeem 2005    TRI U13-14 GIRLS (2004-2005)
21. Felix Parello-plesner 2002    TRI JUNIOR BOYS (2001-2005)
22. Teis Petersen 1997    TRI OPEN MEN ( -2001)
23. Vanessa Smith 1998    TRI OPEN LADIES ( -2001)
SALASPILS BATUTA SKOLA (Latvia)
1. Artyoms Jurgensons 2009    DMT U12 BOYS (2006-2011 )
2. Nikita Jurgensons 2006    DMT U12 BOYS (2006-2011 )
3. Dana Plita 2005    DMT U13-14 GIRLS (2004-2005)
4. Marta Plume 2005    DMT U13-14 GIRLS (2004-2005)
5. Raivis Sushkevichs 2008    DMT U12 BOYS (2006-2011 )
6. Arturs Unanyans 2005    DMT U13-14 BOYS (2004-2005)